Wyroby gotowe

Jolanta Gis

kom. +48 502 188 536

jgis@mol.net.pl

Magdalena Urbanowska

kom. +48 508 188 190

murbanowska@mol.net.pl

Hurt

Monika Pospiech

kom. +48 502 188 355

mpospiech@mol.net.pl

Izabela Faust

kom. +48 502 188 493

ifaust@mol.net.pl

Eksport

Patrycja Krystkowiak

kom. +48 502 188 491

pkrystkowiak@mol.net.pl

Joanna Marciniak

kom. +48 502 188 547

jmarciniak@mol.net.pl

Anna Podhorodecka

kom. +48 507 320 533

apodhorodecka@mol.net.pl

Marcelina Ryndak

kom. +48 502 188 283

mryndak@mol.net.pl

Inwestycje

Transport

Aleksandra Talarczyk

kom. +48 502 188 105

atalarczyk@mol.net.pl

Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji żaluzji pionowych i to dzięki nim wyrobiliśmy sobie wysoką pozycję oraz renomę na rynku lokalnym. Nieustanne różnicowanie asortymentu i wprowadzanie nowych produktów sprawiło, że szybko osiągnęliśmy status lidera w branży. (WIĘCEJ) W kolejnych latach do oferty zostały wprowadzone roletki materiałowe, rolety zewnętrzne oraz moskitiery, a część biurowa wzbogaciła się o prężnie działający dział eksportu. Nasze produkty sprzedawane są do 26 państw europejskich. Przełomem w rozwoju okazało się wprowadzenie do masowej produkcji markiz tarasowych, balkonowych i koszowych. Od 2000 roku zaliczamy się do grona najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw branży osłonowej.
W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2002 roku w firmie został wyodrębniony dział inwestycji, który z powodzeniem do dnia dzisiejszego współpracuje z architektami i realizuje znaczące inwestycje na terenie całego kraju oraz za granicą.
Do najważniejszych realizacji inwestycyjnych ostatnich lat można zaliczyć:
- Business Garden Poznań, łącznie 3 600 szt. rolet (1 530 fasadowych ZIP i 2 070 wewnętrznych)
- Business Garden Wrocław, łącznie 12 553 szt. rolet (4 102 fasadowych ZIP, 1 686 rolet fasadowy KAK i 6 765 wewnętrznych)
- Giant Poznań (700 szt. rolet wewnętrznych)
- Garbary Business Center Poznań (978 szt. rolet fasadowych)
- Zebra Tower Warszawa (1 193 szt. żaluzji pionowych)
- Qubix Czechy (523 szt. rolet tkaninowych)
- Vestnes Ocean Norwegia (740 szt. rolet tkaninowych)
Ponieważ na zadowolenie klienta nie składa się tylko wysokiej jakości produkt, ale również właściwy jego montaż, od 10 lat angażujemy się w prowadzenie projektów szkoleniowych, których celem jest wyuczenie profesjonalnej kadry montażystów przesłon okiennych. Rocznie nasza firma szkoli 130 firm zarówno z Polski i zagranicy.
Nasza historia
Jesteśmy czołowym producentem przesłon okiennych na terenie Europy Środkowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku w Polsce w miejscowości Poznań. Obecnie zajmuje powierzchnię 2 566 m² wraz z halą produkcyjną, magazynem i częścią biurową.
Obecnie w ofercie posiadamy następujące produkty, dostępne zarówno w wyrobie gotowym jak i systemach (komponentach):
Pergole – stosunkowo młody produkt w naszej ofercie. Jego premiera miała miejsce w 2018 roku. Na tą chwilę oferujemy pergolę w dwóch wariantach: przyściennej i dachowej. Ze względu na wysoką jakość wykończenia i stosunkowo niską cenę w porównaniu z produktami konkurencji szybko staliśmy się znaczącymi graczami na rynku.
Markizy – kluczowy produkt firmy. W ofercie: markizy tarasowe, balkonowe oraz koszowe – 23 modele, w 5 kolorach konstrukcji i ponad 120 wzorach tkanin. Kolekcja tkanin markizowych jest co roku aktualizowana zgodnie z panującymi na rynku europejskim trendami. Największym hitem wśród markiz jest markiza w półkasecie ADAGIO.
Moskitiery – silnie rozwijana i ulepszana przez nas grupa produktów. Do oferty należą zarówno moskitiery okienne jak i drzwiowe. Poprzez duże zróżnicowanie asortymentu jesteśmy w stanie zadowolić każdą grupę odbiorców, od tzw. ekonomicznych po ekskluzywnych i najbardziej wymagających.
Rolety tekstylne (głównie fasadowe) – w ofercie jest kilka systemów, różniących się średnicą rury nawojowej oraz maksymalnymi gabarytami, a także zastosowaniem oraz systemem prowadzeń. Kolejną grupą są rolety wielkogabarytowe, służące przede wszystkim do przesłony dużych, szklanych powierzchni. Mają one zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Posiadają możliwość napędu elektrycznego oraz manualnego. Należą do grupy rolet wolnowiszących oraz z prowadzeniem bocznym. W ofercie mamy również rolety przeznaczone do przesłony ogrodów zimowych oraz okien połaciowych.
Czym się zajmujemy?
Nie skupiamy się tylko na jednym produkcie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku ciągle rozszerzamy swoją działalność. Posiadamy dział badań i rozwoju, który na bieżąco ulepsza istniejące produkty oraz szuka nowoczesnych rozwiązań. Dział ten składa się z wykwalifikowanych osób z bogatym doświadczeniem zawodowym i szeroką wiedzą techniczną.
Dlaczego my?
Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny z dbałością o każdy szczegół. Klient nie jest dla nas słupkiem w wykresie sprzedażowym, ale partnerem. Nie stwarzamy sztucznych barier. W każdej chwili odbieramy od Państwa telefony, doradzamy i szkolimy.
Co nas wyróżnia?
Od 2000 roku firma MOL rozszerza rynki zbytu o kolejne Państwa. Obecnie komponenty do produkcji verticali, rolet, moskitier i markiz eksportowane są do 22 państw Europy.

Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie – profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. To dzięki ich zaangażowaniu wciąż podnosimy jakość usług i produktów oraz zapracowujemy Państwa zaufanie.